Zajmujemy  się  projektowaniem i realizacją  wszystkich rodzajów  terenów otwartych, publicznych i prywatnych.  Posiadamy  rozległą wiedzę i ponad 10 letnie doświadczenie z całego spektrum architektury krajobrazu w analizach i zagospodarowaniu przestrzennym infrastruktury miejskiej, parków, ogrodów przydomowych, terenów przyszkolnych, placów zabaw i cmentarzy.


Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu mamy wielu zadowolonych klientów w Polsce oraz za granicą. Tworzymy atrakcyjne rozwiązania, które są wykonalne i dobrze funkcjonują w praktyce. Czy zadanie jest duże czy małe, dostarczamy wysokiej jakości prace we wszystkich aspektach od pierwszego szkicu po gotowy projekt i realizację. Każdy projekt jest oparty na życzeniach klienta, ale lubimy zaskakiwać. Łączymy estetykę i funkcjonalność tak, że zrealizowane projekty są ponadczasowe i dobrze zintegrowane z architekturą i otoczeniem miejsca.

 

Szacunek do przyrody i lokalny charakter jest bardzo ważny dla nas, niezależnie od rodzaju projektu. Rozwiązania zrównoważone i przyjazne dla środowiska są kluczowym elementem dla naszego projektu, a ponowne wykorzystanie materiałów i roślinności na miejscu są kreatywnym wyzwaniem jakie lubimy.